Звіт з XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех - 2016» та VІI Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо - 2016»

8-10 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський пр-т, 15) відбулися щорічні спеціалізовані заходи - XІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та XIV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2016». Житлово-комунальне господарство - це важлива ланка економіки країни. Тому питання, пов'язані з належним функціонуванням житлово-комунального комплексу, перебувають у фокусі пильної державної уваги.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В урочистій церемонії відкриття, яка відбулася 8 листопада 2016 року, взяли участь:

  • Кругляк Едуард Борисович – Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення XII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика»
  • Вакараш Віктор Михайлович - Заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівнику апарату
  • Гвозденко Павло Валерійович - В.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України
  • Хіврич Юрій Єгорович – Президент Асоціації «Питна вода України»
  • Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

Результатом плідної багаторічної співпраці Мінрегіону з Міжнародним виставковим центром є цей галузевий проект – Конгрес та виставка «КомунТех», об’єднуючий науку з виробничою діяльністю і присвячений глобальним та найактуальнішим потребам муніципального господарства.
Під час заходів Конгресу піднімались такі актуальні питання, як необхідність розробки стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, планування в сфері поводження з побутовими відходами, підвищення ефективності в теплопостачанні, тарифна політика, енергоефективність у громадах та інші важливі теми.
Програма докладніше: http://www.iec-expo.com.ua/uk/kt-2016-ua/prgkmt-2016.html

Виставки «КомунТех» та «ДорТехЕкспо», що протягом багатьох років проходять в єдиному форматі, орієнтували представників всіх гілок влади, керівний склад профільних департаментів Київської міської державної адміністрації, керівників підприємств ЖКГ, інших фахівців галузі щодо використання представленої продукції у комунальній інфраструктурі міст та селищ країни.
Цього року 70 підприємств – вітчизняні та зарубіжні (Німеччина, Чехія, Швеція) виробники і постачальники - ознайомили з новітньою комунально-прибиральною технікою, товарами та послугами для управління відходами, продукцією для комунальної теплоенергетики, сучасними технічними розробками для організації дорожнього руху, будівництва та утримання автодоріг і вулиць тощо.

Вперше в Києві на відкритому майданчику ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» (Кредмаш) – провідний виробник обладнання для приготування асфальтобетонних сумішей представив принципово нові асфальтозмішувальні установки, наближені до кращих європейський зразків. Монтажні роботи по спорудженню тривали десять днів. За відгуками представника заводу, протягом виставки цю експозицію відвідали майже 1000 спеціалістів в сфері дорожнього будівництва.
Постійний учасник виставок – компанія «Автек» представила нові комунальні машини, в т.ч. найновіший дорожній пилосос Ford Trucks, який викликав зацікавленість фахівців комунальних підприємств багатьох міст України.
Перелік учасників: http://www.iec-expo.com.ua/uk/kt-2016-ua/prkt-2016.html

Вже традиційним стало одночасне проведення з вищезазначеними заходами Міжнародних спеціалізованих виставок «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика». Цього року на загальній площі майже 16 000 кв м прийняли участь 362 підприємства. Це надало можливість широкому колу фахівців, кількість яких склала понад 12 000, ознайомитись з вітчизняним ринком та кращими світовими зразками новітніх технологій та обладнання для широкого застосування в ЖКГ, будівельній галузі, промисловості, АПК; сприяло комплексному вирішенню нагальних питань щодо удосконалення системи управління та технічного переоснащення комунальних підприємств, раціонального використання енергетичних ресурсів.