Boxer RHK1500W bomenklem bomentang houtklem
Распечатать
INFO
Тип машины
Лесозаготовительная техника - Другие
Марка / модель
Страна местонахождения
Нидерланды
Mascus ID
7215C428
ЦЕНА
Выбор валюты
Цена
Не включает возмещение НДС
ПОДРОБНОСТИ
Складской номер
HOUTKLEM-N-011
Доп.оборудование
Gedragen uitvoering
Прочая информация
Boxer RHK Houtklem met Rotator voor Mini Shovels – Krachtige en Flexibele Houtgrijper
RHK Houtklem is dé oplossing voor het efficiënt oppakken, verplaatsen en stapelen van boomstammen, takken en andere zware materialen. Dankzij de 360° hydraulische rotator en een grote openingsbreedte van 1500 mm, is deze houtgrijper ideaal voor bosbouw, landbouw, hovenierswerk en bouwtoepassingen.
Hydraulische flow: 30-40 L/min
Hydraulische druk: 20 MPa
Maximale openingsbreedte: 1500 mm
Maximale statische axiale belasting: 4 kN
Rotator capaciteit: 3 ton
Magnetische klep spanning: 12V