Kalmar DCD200-12LB
Договорная
Распечатать
INFO
Тип машины
Дизельные погрузчики
Марка / модель
Kalmar DCD200-12LB
Год выпуска
2007
Кол-во отработаного времени (моточасы)
3 458 ч
Страна местонахождения
Дания
Mascus ID
533451D2
Макс. высота подъёма
3 630 мм
Тип мачты
стандартная
Расстояние центра тяжести
1 200 мм
Грузовой захват
Боковое смещение
Длина вил
1 800 мм
Строительная высота
3 600 мм
Кабина
закрытая кабина
Двигатель
Volvo Penta TAD 750 VE
Прочая информация
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5530
Maskinbredde (mm): 3070
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Visker/vasker frontrude|Læselampe|Vendbar førerplads|Visker/vasker bagrude 24V|Aircondition|Armlæn venstre|Bakkamera|Nødstop|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Justerbar ratstamme|Radio med højttalere|Panoramaspejl