Carer A160-1200X
Договорная
Распечатать
INFO
Тип машины
Электропогрузчики
Марка / модель
Carer A160-1200X
Год выпуска
2022
Страна местонахождения
Дания
Mascus ID
C325C70D
Расстояние центра тяжести
1 200 мм
Макс. высота подъёма
4 170 мм
Строительная высота
3 580 мм
Тип мачты
стандартная
Грузовой захват
Боковое смещение
Длина вил
2 400 мм
Кабина
закрытая кабина
Напряжение батареи
144 В
Емкость батареи
Прочая информация
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5120
Maskinbredde (mm): 2500
Batteriudstyr: Aquamatic
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Armlæn venstre|A4 skriveplade|Retningsvælger i armlæn|Nødstop|Læselampe|Digitalt instrument|Justerbar ratstamme|12V udtag|Bakkamera|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker frontrude|Aircondition|Panoramaspejl|Radio med højttalere|Mini-lever