Kalmar ECG160-12
Договорная
Распечатать
INFO
Тип машины
Электропогрузчики
Марка / модель
Kalmar ECG160-12
Год выпуска
2023
Страна местонахождения
Дания
Mascus ID
119A84A3
Расстояние центра тяжести
1 200 мм
Макс. высота подъёма
4 000 мм
Строительная высота
3 620 мм
Тип мачты
стандартная
Грузовой захват
Боковое смещение
Длина вил
2 400 мм
Напряжение батареи
120 В
Емкость батареи
Прочая информация
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Batteriudstyr: Aquamatic|BMU
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere|Vægtdisplay|A4 skriveplade|Bakkamera|12V udtag|El-opvarmet sidespejle|USB port