Kalmar ECG160-12
Договорная
Распечатать
INFO
Тип машины
Электропогрузчики
Марка / модель
Kalmar ECG160-12
Год выпуска
2023
Страна местонахождения
Дания
Mascus ID
9E2C4E21
Расстояние центра тяжести
1 200 мм
Макс. высота подъёма
4 000 мм
Свободный подъём
2 000 мм
Строительная высота
3 695 мм
Тип мачты
дуплекс
Грузовой захват
Боковое смещение
Длина вил
2 400 мм
Тип шин
пневматические
Напряжение батареи
120 В
Емкость батареи
Прочая информация
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Maskinbredde (mm): 2560
Batteriudstyr: Aquamatic|BMU
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: A4 skriveplade|12V udtag|USB port|Luftaffjedret sæde|Aircondition|Radio med højttalere