HAB S195-24D4WDS
Год выпуска
2013
Город
Auf Anfrage
Страна местонахождения
Германия
Общая категория
1
Mascus ID
7A370C7B
ЦЕНА
Выбор валюты
Цена
ПОДРОБНОСТИ
Рабочая высота
19,4 м
Складской номер
3750
Тип двигателя
дизельный
Количество владельцев
Масса
Макс. грузоподъёмность
750 кг
Тип тяги
Полный
Макс. высота подъёма
3,57 м
Габариты (ДхШхВ)
4830 x 2490 x 2730 мм
Страна производства
Германия
Условия доставки
EXW
Сертификаты
CE
Прочая информация
Manufacturer: HAB Model: S195-24D4WDS Year of build: 2013 Condition: Used Data: Max. working height: 19,35 m Platform height: 17,35 m Lifting capacity: 750 kg Lifting capacity on extension: 750 kg Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m Platform lenght pushed out: 7,22 m Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m Movable up to working height: 19,35 m Ground clearance: 0,25 m Only indoor using: no Drive type: Diesel Own weight: 10.000 kg Special features: black tyres, generator 24V - 230 V, all-wheel drive, outriggers, soot filter, attachment points for restraint systems (PSA).